Rabaty

Posiadamy w ofercie karty rabatowe. Każdy zadowolony klient, który zechce z nami dalej współpracować otrzyma od nas kartę. Za każde polecenie naszej firmy uzyskują Państwo naklejkę. Odpowiednia ilość naklejek gwarantuje rabat na usługę przyciemniania szyb w naszej firmie.

Regularnie organizujemy konkursy, które umożliwiają wygraną darmowego przyciemniania szyb oraz zestawy kosmetyków samochodowych marki ADBL. Warto śledzić naszą stronę na Facebooku.

Karta rabatowa i karta podarunkowa
1. Niniejsza karta rabatowa i podarunkowa jest własnością firmy Auto-Odnowa mieszczącej się w Bogorii na ulicy Kolonia Pęcławska pod numerem 38.
2. Karta rabatowa opiewa na kwotę 400 zł przy 80% zniżce.
3. Wartość środków na karcie podarunkowej może wynosić kolejno: 400 zł, 500 zł, 800 zł oraz 1000 zł.
4. Wszelkie zniżki i świadczenia związane z posiadaniem Karty rabatowej oraz podarunkowej przysługują jej Użytkownikowi jedynie za okazaniem jej podczas wymiany rabatu na usługę.
5. W przypadku, kiedy klient zdobędzie komplet naklejek, a wartość wykonania usługi w jego samochodzie przekroczy 400 zł, istnieje możliwość dopłaty brakującej kwoty.
6. Po zebraniu 4 lub 7 naklejek przysługuje rabat w wysokości kolejno 30% i 50% na usługi z zakresu przyciemniania szyb.
7. Po wykorzystaniu rabatu klient otrzyma nową kartę, a poprzednia zostanie unieważniona.
8. Karta rabatowa jest ważna przez 24 miesiące od dnia jej otrzymania.
9. Karta rabatowa oraz podarunkowa nie jest wymienna na gotówkę.
10. Kartę można wykorzystać jedynie na usługi w firmie Auto-Odnowa.
11. Karta rabatowa oraz podarunkowa jest wydawana nieodpłatnie.
12. Otrzymujący kartę rabatową oraz podarunkową oświadcza, iż zapoznał się z regulaminem i jednocześnie go akceptuje.

>
F